Próba Ognia - zapowiedź dodatku do HVII

, autor: Włodarz Hellburn

Na oficjalnym blogu Heroes VII pojawiła się zapowiedź pierwszego rozszerzenia do gry. Dodatek ma nosić nazwę "Trial by Fire".

http://heroes.net.pl/uploaded/news/14042016/160426_Addon_In.jpg

Jak można było przewidzieć (wywiady z twórcami, wzmianki o magii runicznej w edytorze), główną nowością ma być powrót znanej nam z Heroes V Fortecy - frakcji krasnoludów.
Oprócz tego, wśród nowości znajdziemy również 2 kampanie, 6 nowych map oraz 2 scenariusze napisane przez Terry'ego Raya.

Dodatek ten ma być samodzielny (nie potrzeba zwykłej wersji H7 by móc zagrać), a jego premiera ma odbyć się 2 czerwca tego roku. Zmiany w mechanice będą miały charakter globalny i będą dostępne w formie łatki.

Poniżej kilka zrzutów ekranu:

http://heroes.net.pl/uploaded/news/14042016/MMH7_Addon_S3.jpg


http://heroes.net.pl/uploaded/news/14042016/MMH7_Addon_S2.jpg


http://heroes.net.pl/uploaded/news/14042016/MMH7_Addon_S1.jpg

Hellburn
Ja tam się bardzo cieszę :). Krasnale były moją ulubioną frakcją w H5. Jakby jeszcze powróciło Sanktuarium to też bym się cieszył. Reszta ras może sobie odpocząć.
Tabris
Cieszy zwłaszcza zapowiedź, że dodatek będzie samodzielny.
Andruids
Jaram się jak krasnal w wulkanie.
Tarnoob
Krasnale były moim zdaniem najgorzej zaprojektowaną frakcją w H5, ale cieszę się, że teraz wracają w lepszej formie. Jest większa różnorodność - jakiś świstak (prawie jak skaven - coś podobnego przewinęło się chyba tylko w MM8), jakiś magmowy zębacz rodem z H4 i już jest lepiej. Oby nie dali więcej niż trzech krasnali. Cieszą też widoki nowych neutrali - jak reptilianie, których długo brakowało.
Drakeburns
Co tu dużo powiedzieć. Cieszę się i tyle.
Dagon
NO! :D
Darkem
Nareszcie :).
Bubeusz
Och, jak oryginalnie.
Fimrys
Siódemka bez Krasnoludów by się nie obeszła. Prezentują się elegancko, choć trzeci zrzut przypomniał mi Bitwę o Śródziemie II.
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.