Heroes 7 wkracza w wersję Alfa!

, autor: Silveres

Trzeba przyznać, że wersja Alfa jest swoistym kamieniem milowym na drodze do wydania gry. Co oznacza ten termin? Otóż tyle, że Heroes 7 jest już grywalne. Rzecz jasna wciąż pełne błędów, niedopracowanych elementów i innych aspektów uniemożliwiających wydanie, jednak w miarę spójne. Poniżej krótkie podsumowanie:

https://ubistatic-a.akamaihd.net/0004/prod/images/150224_Game_Progress/WIP.jpg

Mapa przygody
Mapa świata jest już niemalże gotowa. Bohaterowie mogą się po niej poruszać i wchodzić w interakcję z wieloma znajdującymi się na niej przedmiotami, czy lokacjami. Trwają jeszcze prace nad ostatecznym wyglądem interfejsu i customizacją.

Pole walki
Podobnie, jak z mapą świata, ekran walki również jest na wykończeniu. Ubisoft zajmuje się już tylko dopieszczaniem różnych elementów tegoż.

Zarządzanie bohaterem
Choć wysyłaliśmy do Ubisoftu wielu makaków-szpiegów, a nawet przesłuchiwaliśmy członka heroesowego teamu, to na ten temat nie wiemy zbyt dużo. Jednak, jak można przeczytać, dowiemy się więcej już w najbliższych miesiącach.

Zarządzanie miastem
Do poprawy pozostały elementy wizualne i interfejsy funkcji (rekrutacja, handel, szpiegostwo, karawany, itp.). Jednak, oprócz poprawek kosmetycznych, zarządzanie miastami również jest na wykończeniu.

Historia i muzyka
Fabuła już od dawna jest napisana i dopięta na ostatni guzik, o czym można było się wielokrotnie przekonać. Zaś muzyka została już skomponowana i nagrana - części z niej można było już nawet odsłuchać.

Frakcje
Tutaj także niemalże wszystko jest gotowe. Ścieżki rozwoju większości frakcji opracowane. Nawet Twierdza ma już gotowe swoje modele i animacje, które pewnie już wkrótce poznamy.

Postscriptum: Na Radzie Cieni dostępna jest już strona o Nekropoli!

Postscriptum 2: Jak donosi Nieznajomy Donosiciel, dwa modele jednostek z Nekropoli zostaną kompletnie przerobione. Niestety żadnym z nich nie jest Lamasu, jednak zmiana designu Wampira i Lisza zdecydowanie powinna wyjść na dobre.

Bubeusz
Zmiana wampira?!

Yaaay!
Mateusz
Było w temacie o Nekro w dziale h7 już dawno! Się nie czyta Bubeuszu!
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.