Machiny Fortecy

, autor: Tabris

Załogi krasnoludzkich balist są zabójczo dokładne i potrafią ostrzeliwać wrogów na tyle szybko, by rozbić większość jego uderzeń. Krasnoludy mają osiągnięcia zwłaszcza w oblężeniach, zaś ich inżynierowie i saperzy nieustannie dążą do zniszczenia wszelkich wrogich umocnień na jakie napotkają. Specjalizują się także w wojnie obronnej, potrafiąc przekształcić dowolne nieużytki w twierdzę z zadziwiającą prędkością.

Kamień runiczny

http://heroes.net.pl/uploaded/news/07072016/Fortress_Warfare_Heal_Small.jpg

Kamienie runiczne są niczym kodeks przeszłości danego klanu, wnoszony na pola bitew, aby wspomagać członków klanu w ich współczesnych bojach. Moc zawarta w opowieściach, a długie sagi krasnoludów mają cel, poza wywołaniem zadowolenia u słuchających; kiedy były śpiewane z odpowiednimi słowami, te Eddy były w stanie wzmocnić wolę i uleczyć rany wojowników klanu.

Ogniste działo

http://heroes.net.pl/uploaded/news/07072016/Fortress_Warfare_Siege_Small.jpg

Ogniste działo jest dobrym przykładem talentu krasnoludów do znajdowania magii praktycznych zastosowań. Zasilane ognistym kryształem (czasem oferowanym klanom przez Płomieniste smoki), Ogniste działo używa skomplikowanych runicznych wzorów do przekształcania jego energii w ogniste kule ciskane na wrogie fortyfikacje.

Krasnoludzka balista

http://heroes.net.pl/uploaded/news/07072016/Fortress_Warfare_Balista_Small.jpg

Kusze i machiny oblężnicze są krasnoludzką specjalnością i są znacznie bardziej preferowane od mniej skomplikowanych broni takich jak łuki, proce i tym podobne. Załogi krasnoludzkich balist są zabójczo dokładne i potrafią ostrzeliwać wrogów na tyle szybko, by rozbić większość jego uderzeń.

Wiltian
Będzie opcja dokupienia dodatku do podstawowej wersji gry?
Godzilla
Trochę mało odkrywcze tek machiny, ale i tak to lepsze od tego co było w Heroes 5.
Mrminion
Wiltian, prawdopodobnie tak, za pomocą kąta Uplay lub zakupić wersję pudełkową/kolekcjonerską (co ja zamierzam zrobić).
Godzilla
Wersja kolekcjonerska dla dodatku do gry xD
Hellburn
Wiltian, raczej wątpię.
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.