Konkurs Heroes VII - Rozstrzygnięcie!

, autor: Włodarz Hellburn

Przede wszystkim - dziękujemy za tak liczny udział w naszej zabawie :). Nadesłaliście wiele prac, z których naprawdę ciężko było coś wybrać. Jednakże! Jury w osobie mojej oraz Bazaltovego stanęło na wysokości zadania i po czasochłonnych konsultacjach i negocjacjach nareszcie wytypowaliśmy zwycięzcę oraz trzy wyróżnienia.

Wszystkim pozostałym uczestnikom serdecznie dziękujemy za przesłanie swoich odpowiedzi... Ale, ale! Zapewne ucieszy was informacja, że śledzący nasz facebookowy profil za niedługo będą mieli jeszcze jedną okazję by zaopatrzyć się w najnowszą część Bohaterów ;). Odwiedzajcie nas często!

A teraz... werble proszę!
Zwycięzcą konkursu zostaje Herbaciarz! Heroes VII Edycja Kolekcjonerska trafi właśnie w Twoje ręce! Gratulacje! Oczekuj informacji z naszej strony :).
Trzy wyróżnienia, a zarazem trzy kody Heroes VII do wykorzystania na platformie Uplay wędrują do: Andruidsa, Mejusa oraz Sad Statue. Sprawdźcie swoją jaskiniową pocztę, wspomniane kody już są w drodze!

Nagrodzone prace możecie przeczytać na naszym forum.
Jeszcze raz - gratulacje dla zwycięzców oraz uczestników! Do usłuszenia w następnym konkursie!

http://pliki.jaskiniabehemota.net/users/kameliasz/konqrs.jpg
Laxx
Gratulacje! :)
Mateusz
Chałwa!
Herbaciarz
Nie wierzę własnym oczom, ale jaram się bardzo :) Dziękuję redakcji bardzo za wybranie mnie. Szczerze nie wiem co się mówi jak się wygrywa kolekcjonerki - wiem, że jakiś unboxing możecie liczyć ;) Jeszcze do mnie do końca nie dociera, chyba czas najwyższy zrobić jej miejsce na półce na to cudo.

Pozdrawiam redakcję, pozostałych uczestników, użytkowników "jaskini Behemota" oraz osoby które mówiły, że powinienem pisać teksty^^
Dagon
Gratki!! :)
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.