Poznajcie bohaterów Lochu

, autor: Silveres

Tym razem Ubisoft zechciał zaprosić nas na randez vous z czempionami Lochu (w dodatku z czterema naraz!). Niektórych mogliśmy już wcześniej poznać, inni są całkowitą nowością. Zobaczmy, czy zaprezentują się z najlepszej strony. I pamiętajcie, całowanie dopiero przy drugiej randce!

https://ubistatic-a.akamaihd.net/0004/prod/images/150817_368d9e5e03/Ashbeth.jpg

ASHBETH
Raca: Mroczna Elfka
Przynależność: Moc
Klasa: Szalbierz
Specjalizacja: Odkrywca (bohater startuje z umiejętnością Odkrywca oraz zdolnością Logistyka)
Biografia:
Ashbeth była żoną dobrze zapowiadającego się elfiego szlachcica, jednak srebrnowłosa nigdy nie potrafiła odnaleźć swego miejsca na dworze króla Arniela. Jej ulubionym zajęciem były plotki o Tuidhanie - zbuntowanej królowej z Tarlad. Początkowa fascynacja szybko przerodziła się w obsesję. Ashbeth odsunęła się od własnej rodziny, a później zdradziła cały swój lud, by dołączyć do Mrocznych Elfów tuż po Dniu Ognistych Łez. Ostatecznie została razem z nimi wygnana pod ziemię.

https://ubistatic-a.akamaihd.net/0004/prod/images/150817_368d9e5e03/Darkstorm.jpg

DARKSTORM
Raca: Minotaur
Przynależność: Magia
Klasa: Mroczny Prorok
Specjalizacja: Dowódca Minotaurów (bohater zwiększa produkcję Minotaurów oraz Minotaurów Strażników o 1 tygodniowo)
Biografia:
Darkstorm był niegdyś niewolnikiem w Al-Rubit, jednak udało mu się ukryć swoje magiczne zdolności przed swymi panami. Wykorzystywał każdą nadarzającą się okazję, by obserwować innych czarodziei i uczyć się dzięki temu arkan magii. Gdy, po czasie, osiągnął mistrzostwo, zamordował swych byłych właścicieli. Dzięki temu stał się sławny - nie tylko wśród innych minotaurów. Postanowił przybyć do Ygg-Chall, by stanąć na czele swych braci.

https://ubistatic-a.akamaihd.net/0004/prod/images/150817_368d9e5e03/Yeshtar.jpg

YESHTAR
Raca: Mroczna Elfka
Przynależność: Moc
Klasa: Mroczne Ostrze
Specjalizacja: Gladiator (bohater rozpoczyna z +2 do Mocy)
Biografia:
Mistrzyni zabójców, Yeshtar zwana również Czarnym Szeptem, za swoje usługi przyjmuje tylko jedną formę zapłaty: odłamki snów. Nieważne czy są one smutne, czy też radosne, warunek jest jeden - muszą obrazować najsilniejsze uczucia klienta. Przy tym wszystkim Yeshtar jest lojalna i bez względu na wszystko nigdy nie wyda swojego zleceniodawcy. Nikt do końca nie wie jaki jest cel Yeshtar, a wokół niej samej krąży wiele plotek. Jedna mówi o tym, że zabójczyni po prostu znajduje sobie nowe zajęcia w oczekiwaniu na chwilkę, w której będzie mogła wypełnić obietnicę złożoną martwej królowej Tuidhanie.

https://ubistatic-a.akamaihd.net/0004/prod/images/150817_368d9e5e03/Sinitar.jpg

SINITAR
Raca: Mroczny Elf
Przynależność: Magia
Klasa: Czarnoksiężnik
Specjalizacja: Specjalista (ds.) Many (bohater startuje z umiejętnością Magia Pierwotna oraz zdolnością Regeneracja Many)
Biografia:
Brak skrupułów i sumienia sprawiają, że Sinitara nie można lekceważyć. Jego najpotężniejszym atutem jest niesamowita umiejętność regeneracji many, dzięki której jest w stanie korzystać z magii na długo po tym, jak oponenci stracili całą energię. Jedyną osobą, jakiej Sinitar się boi jest jego rywalka Eurina. Przy ich poprzednim spotkaniu ocalał tylko dzięki strasznemu paktowi zawartemu z czarnymi smokami - jednak wspomniany pakt poczynił także szkody na jego ciele i umyśle.

Laxx
Darkstorm kojarzy się mi z Bestią z Pięknej i Bestii Disney'a.
Konquer
"Raca" xD
Taro
Yeshtar rozwaliła mnie podwójnie. Specjalizacją (gladiator daje 2 do mocy? wtf?!) oraz mega piękną twarzą.
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.