Loch - bohaterowie mocy i magii

, autor: Silveres

Przez dwa ostatnie dni Ubisoft zaprezentował nam klasy herosów Lochu - zarówno mocy, jak i magii. A także grafiki (nie oszukujmy się, większość chce zobaczyć grafiki (tak, uznaję się za większość :P)). Które wypadają lepiej? Prezentacje postaci, czy dobór klas? Osobiście skłaniałbym się ku temu pierwszemu. A jaki będzie Wasz wybór?

Bohaterowie mocy:

https://ubistatic-a.akamaihd.net/0004/prod/images/150813_8bc0836c68/MMH7_Sylvan_Might_Female.jpg

Mroczne Elfy są pragmatyczną rasą. Naprawdę rzadko kiedy zdarza się, by zebrały prawdziwą armię i wyruszyły na wojnę. Żyją w przekonaniu, że znacznie więcej można zdziałać odpowiednio wysoką łapówką lub odpowiednio mocną trucizną.
- Mordercy z Cienia
- Mroczne Ostrza
- Szalbierze

Morderca z Cienia
To wojskowi przywódcy Ygg-Chall. Potrafią w krótkim czasie przebyć wraz z armią naprawdę ogromne odległości. Świetnie znają się na wszelkich manewrach i podstępach na polu bitwy.

Główne umiejętności: Całun Malassy, Atak, Krzyki wojenne

Mroczne Ostrze
Znają na pamięć wszystkie tunele, tajne przejścia i podziemne korytarze Ashanu. Wspaniali dyplomaci, których głównym zadaniem jest rzucanie kłód pod nogi oponentom.

Główne umiejętności: Całun Malassy, Sztuka wojenna, Eksploracja

Szalbierz
Nazwa mówi sama za siebie - są oni mistrzami we wszelkich odmianach oszustwa. Dzięki temu potrafią z łatwością zyskać przewagę i zaskoczyć przeciwnika.

Główne umiejętności: Całun Malassy, Obrona, Wzór cnót

https://ubistatic-a.akamaihd.net/0004/prod/images/150813_8bc0836c68/MMH7_Sylvan_Might_Male.jpg

Bohaterowie magii:

https://ubistatic-a.akamaihd.net/0004/prod/images/150814_3ebdce5ec0/Dungeon_Magic_Female.jpg

Słudzy Malassy, bohaterowie magii Lochu, to poszukiwacze zakazanej wiedzy oraz prawdziwi mistrzowie czarnej magii. Nie przeszkadza im to, że służą Ciemności i zawsze potrafią zdobyć to, czego chcą.
- Mroczni Prorocy
- Czarnoksiężnicy
- Tkacze Cieni

Mroczny Prorok
Są oni prawdziwymi dowódcami i Mroczne Elfy ufają, że ich siła powiedzie ich do zwycięstwa. Uwielbiają podróżować, by podbijać nowe tereny zarówno pod, jak i nad ziemią. Opanowali arkana magii Ciemności oraz Ziemi.

Główne umiejętności: Całus Malassy, Atak, Magia Ciemności

Czarnoksiężnik
Ulubieńcy Malassy, Czarnoksiężnicy to najbardziej utalentowani magowie wśród Mrocznych Elfów. Dobrze wykształceni intelektualiści posiadający prawdziwy pęd do wiedzy.

Główne umiejętności: Buziak Malassy, Magia Ciemności, Pierwotna Magia

Tkacz Cieni
Tkacze są kapłanami Malassy. Całe swoje życie poświęcają swojemu bóstwu i są gotowi z fanatycznym oddaniem zrobić wszystko, by pokonać przeciwników Malassy i Mrocznych Elfów.

Główne umiejętności: Całun Malassy, Obrona, Magia Ciemności

https://ubistatic-a.akamaihd.net/0004/prod/images/150814_3ebdce5ec0/Dungeon_Magic_Male.jpg

Wilczek
Nie myliłem się. Drowy
Laxx
Szczerze? Jak dla mnie nieporozumienie. Wymyślne nazwy, które nikomu nie są do niczego potrzebne. A po drugie, wygląd bohaterów potwornie kojarzy się mi z Wampirami i Liczami. Nope, Ubi przestań.
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.