Poznajcie bohaterów Sylvanu

, autor: Silveres

W dzisiejszym newsie będziecie mogli zapoznać się z portretami kilku wybranych bohaterów Sylvanu. Ale to nie wszystko! Jeśli przeczytacie go już teraz, to zupełnie za darmo dostaniecie ich biogramy. Jakby tego było mało, jedynie dziś w tej niepowtarzalnej ofercie dołożymy kilka dodatkowych informacji o każdym z tych czempionów. Przykładowo, zdradzimy Wam ich imiona! Nie zwlekaj, czytaj już teraz na heroes.net.pl!

https://ubistatic-a.akamaihd.net/0004/prod/images/150713_deb3cc33e6/Sailin.jpg

SAILIN
Rasa: Elf
Przynależność: Moc
Klasa: Mściciel
Specjalizacja: Dowódca Tancerzy Ostrzy - przyrost Tancerzy Ostrzy i Mistrzów Ostrzy w strefie wpływów zwiększony o X tygodniowo.
Biografia:
Sailin to jedna z najpotężniejszych tancerek ostrzy Irollanu. Opanowała niemalże wszystkie formy tej zabójczej sztuki. W czasie wielu wojen zdobyła ogromne doświadczenie, przez co obecnie wykorzystywana jest jako doradczyni i nie bierze czynnego udziału w walce. Co niezmiernie ją denerwuje, gdyż nigdzie nie czuje się tak dobrze, jak w czasie bitwy.

https://ubistatic-a.akamaihd.net/0004/prod/images/150713_deb3cc33e6/Sylrael.jpg

SYLRAEL
Rasa: Elf
Przynależność: Magia
Klasa: Siewca Cierni
Specjalizacja: Mistrz Kamiennej Skóry
Biografia:
Sylrael to stary przyjaciel Ossira, z którym przeżył wiele przygód. Obecnie Sylrael jest znacznie starszy, lecz i mądrzejszy, a większość swego czasu spędza na uczeniu druidów. Pytany o to, jak udało mu się przeżyć tyle niebezpieczneństw, odpowiada z uśmiechem na ustach: prawde mówiąc, gdy robiło się naprawdę nieciekawie używałem magii ziemi, żeby stworzyć pancerz ze swojej skóry.

https://ubistatic-a.akamaihd.net/0004/prod/images/150713_deb3cc33e6/Ossir.jpg

OSSIR
Rasa: Elf
Przynależność: Moc
Klasa: Mściciel
Specjalizacja: Łowca Skarbów - umiejętność Przeznaczenie i Poszukiwacz Skarbów na start.
Biografia:
Urodzony z łukiem w ręku, Ossir posiadał - co podkreślali wszyscy jego nauczyciele - niestety również niebywałą ciekawość świata. Wraz z swym przyjacielem Sylraelem, wędrowali oni po całym Irollanie, by zgłębiać jego tajemnice. Te lata uczyniły z niego doświadczonego łowcę skarbów. Obecnie Ossir znacznie się uspokoił i podjął porzuconą wcześniej naukę łucznictwa. Ma on nadzieję, że pewnego dnia dorówna najwspanialszym mistrzom Irollanu.

https://ubistatic-a.akamaihd.net/0004/prod/images/150713_deb3cc33e6/Dirael.jpg

DIRAEL
Rasa: Elf
Przynależność: Magia
Klasa: Piewca Gwiazd
Specjalizacja: Przywoływacz Nimf - zwiększa produkcję Nimf i Rusałek o X tygodniowo.
Biografia:
Pszczoły, osy, szerszenie... Od najmłodszych lat Dirael dostrzegała w tych istotach niebywałe piękno. Była nimi tak zachwycona, że postanowiła zostać druidem, by lepiej poznać te stworzenia. Ostatecznie, gdy odezwał się w niej zew Harmonii, wyruszyła na wojnę. Teraz wzywa roje swych małych wojowników, by uprzykszały życie jej wrogom.

Tabris
Prawdę mówiąc niezbyt podoba mi się to zwiększanie przyrostu, zamiast wzmacniania oddziałów. Choć nie ukrywam, że to tradycjonalizm.
Haav Gyr
Oh wkońcu Elfy wygladają jak Elfy z M&M a nie z WoWa, to jakiś plus....:)
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.