Sylvan - bohaterowie magii

, autor: Silveres

Elfy są strażnikami wszelkiego życia na Ashanie. By je ochronić zrobią wszystko, choć ich największym sprzymierzeńcem jest magia ziemi. Mieszkańców Sylvanu łączy z naturą nierozerwalna więź, dzięki czemu świetnie sobie radzą z opanowaniem jej magii, czy zaprzyjaźnianiem się z duchami natury.

Znamy już bohaterów mocy, przyszedł więc czas na odkrycie czempionów magii:
- Siewcy Cierni;
- Mistycy;
- Gwiezdni Piewcy;

https://ubistatic-a.akamaihd.net/0004/prod/images/150708_Sylvan_Magic/MMH7_Sylvan_Magic_Male.jpg

Siewca Cienia
Siewcy Cierni są ogrodnikami Sylanny mistrzowsko posługującymi się magią ziemi. Ich umiejętności pozwalają im wykorzystać sam las, jako potężną broń.
Główne umiejętności: Zemsta Natury, Sztuka Wojenna, Magia Ziemi

Mistyk
Mistycy to ucieleśnienie równowagi oraz spokoju. Do perfekcji opanowali magię ziemi. Wydają się jakby znać całą puszczę, wraz ze wszystkimi jej zakamarkami, choć podróżowanie nie należy do ich ulubionych czynności. Wśród elfów darzeni są oni ogromnym szacunkiem i niejednokrotnie to właśnie do nich zwracają się o radę. Często mistycy pełnią role dyplomatów, czy przywódców.
Główne umiejętności: Zemsta Natury, Wzór Cnót, Magia Ziemi

Gwiezdny Piewca
Wybierani spośród druidów, by "zasklepiać rany lasu, miast mścić ich". Doskonale znają nie tylko magię ziemi, ale i magię światła. Są niepokonani na polu zaklęć leczących oraz ochronnych. To jedni z najlepszych dyplomatów.
Główne umiejętności: Zemsta Natury, Obrona, Magia Ziemi

Jednocześnie - o czym poinformował nas Ubi-Nox w komentarzach - do poprzedniego newsa wkradł się błąd, który już naprawiliśmy. Umiejętności Strażnika to: Zemsta Natury, Eksploracja oraz Przeznaczenie.

Ravciozo
Wyglądają jak papugi ;P
Chociaż w sumie, to całkiem spoko są. Pomimo papużego? ogona jako płaszcza.
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.