Wybierz redesign nieumarłych!

, autor: Silveres

Kilka tygodniu temu Ubisoft powiadomił nas, że dwie jednostki nieumarłych zostaną poddane ostrym kuracjom w SPA, operacjom plastycznym i wielu, wielu innym zabiegom... by na końcu wyrzucić je do kosza i zaprojektować nowe. Tak oto mamy dziś dwa glosowania: na wygląd wampira oraz lisza. Czy szkice są lepsze od poprzednich? Oceńcie sami.

https://ubistatic-a.akamaihd.net/0004/prod/images/150325_Vote_Lich/Vote_Lich_Mini.jpg

1. Kapłan Śmierci:
Przy pomocy przeklętych Ksiąg Umarłych, najwierniejsi kapłani Ashy potrafią przywoływać do naszego świata najmroczniejsze sługi swej Bogini.

2. Nieumarły Czarnoksiężnik:
Po wyzbyciu się wszelkiego światła oraz życia można otrzymać niewyobrażalną potęgę magiczną. Jednak za jaką cenę...

3. Starożytna Mumia:
Ci nieumarli kapłani pamiętają jeszcze pierwsze dni Kultu Pająka. Jedynie przy pomocy zwojów bandaży i magicznych rytułałów ich ciała wciąż trzymają się w jednym kawałku.

https://ubistatic-a.akamaihd.net/0004/prod/images/150325_Vote_Vampire/Vote_Vampire_Mini.jpg

1. Wampirzy Rycerz:
Nieśmiertelni i pozbawieni wszelkich uczuć wampirzy arystokraci stworzyli własną, wypaczoną wersję kodeksu rycerskiego. Jednak pod tymi szlachetnymi maskami czają się bestie żądne świeżej krwi.

2. Pani Nocy:
Blade i wychudzone, jednak niesamowicie piękne, wampirze damy używają swego uroku, aby zdobyć krew, której tak pragną. Nie dajcie się zwieść tej drobnej sylwetce - w walce często okazuje się, że są one niebezpieczniejsze od wielu mężczyzn.

3. Krwawy Potwór:
Ten rodzaj wampira odrzucił wszystkie ludzie zachowania i całkowicie oddał się we władanie swej żądzy krwi. W końcu po co używać miecza, gdy można rozszarpać wroga gołymi rękami?

Głosowania trwają tylko do dwudziestego dziewiątego marca!

Tabris
Mumie za bransoletki (tak ogólnie to średnio mi się podobają lisze), a wśród wampirów Panie Nocy - obecna od dawna jednostka stanie się dzięki nim czymś nowym.
Mateusz
Ja bym zagłosował na krwawego potwora. Wampiry z mieczem mi nie leżą.

Co do lisza to raczej też Starożytna mumia.

Ogólnie słabo. Nie spodziewałem się co prawda głosowania, ale propozycje mogłyby być bardziej zróżnicowane.
Hellburn
Wybieram krwawego potwora i kapłana śmierci. Wampiry z mieczami zawsze wydawały mi się durnym pomysłem, a lisze bez kostura przypominają mi kapłanów z Hexena. :)
Haav Gyr
Pierwszy nekromanta i ostatni wampir :) najmniej przesłodzone...najmniej niepotrzebnych ozdobników, to nie roko koko
Fimrys
Jeśli chodzi o lisza, to najbardziej odpowiada mi Nieumarły Czarnoksiężnik. Przypomina stare, dobre lisze z poprzednich wersji.

Co do wampirów, moim zdaniem Pani Nocy zapowiada się obiecująco. Chętnie zobaczyłbym ją w finalnej wersji. Sam miecz u wampirów wydaje mi się bardziej przydatny podczas strać, niźli wyłącznie kły i pazury.
Grodmar
Krwawy Potwór za brak miecza i Kapłan Śmierci bo nie ma kostura :)
Haav Gyr
Bardziej interesowałyby mnie ich umiejętności, zwłaszcza "Lisza" - pierwszy mógłby animować zmarłych, drugi rzucać jakieś czary ofensywne, trzeci jako mumia rzucać jakieś klątwy i osłabienia.
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.