Garść informacji

, autor: Silveres

Dziś nie tyle news, co krótkie podsumowanie. Zespół Ubisoft podliczył głosy z dwóch ostatnich głosowań - prezentują się one następująco:

- w wyborze dot. wyglądu Lochu, opcja Wspomnienia Beztwarzowych (67%) zdobyła ogromną przewagę nad Gwiazdą Głębin (33%). Przypominamy, że wygrana tegoż równa się z umieszczeniem siedlisk Mrocznych Elfów w wiszących miastach, najprawdopodobniej wydrążonych w skałach, gdzieś pod powierzchnią Ashanu.

https://ubistatic-a.akamaihd.net/0004/prod/images/141208_Dungeon_Townscreen/Vote_Ruins_Mini.jpg

- głosowanie nad trzecim dodatkiem pokazało, że miłośnicy serii bardziej cenią sobie dobry soundtrack (54%) nad zdjęcia (46%). Jednak, jak widać, walka była zacięta, przez co Ubisoft zdecydował się na... umieszczenie obu dodatków w Edycji Kolekcjonerskiej! Takie rozwiązanie powinno przede wszystkim ucieszyć osoby, które swoje głosy oddały na przegraną opcję. :)

https://static14.cdn.ubi.com/mmh7/prod/images/141205_Collector_Vote3/MM_Collector_Vote3.jpg

To bynajmniej nie koniec nowości. Jak możemy przeczytać na oficjalnym blogu, prace nad figurką Ivana postępują (poniżej można zapoznać się z grafiką). Jednak Ubisoft ostrzega, że nie jest to ostateczna jej wersja i do wydania gry jeszcze wiele może się zmienić.

Prócz tego krótka notka na temat Q&A - prace są na etapie sortowania pytań. Zadano ich naprawdę wiele, przez co całość może zająć trochę czasu.

https://ubistatic-a.akamaihd.net/0004/prod/images/141215_Last_week_vote_results/H7_Ivan_Proto.jpg
Mateusz
Och, Lochy znowu takie nudne. Czuję, że fajne frakcje skończą się na Akademii, Przystani i Sylvanie.

Kolekcjonerskiej edycji nie kupię, ale dobrze, że dali i to i to.
Grodmar
Dżizas, Ubisoft (Soft:Ubi[?]) już zaczyna przesadzać z "demokracją". To tak, jakby wybrano 2 prezydentów, albo coś w tym stylu. H7 zapowiadał się w miarę dobrze, a wyjdzie chyba kolejny placek pokroju H6. Lochy znów nudne... jedyna klimatyczna frakcja chyba będzie Akademia.
Ptaszków można nie wziąć, a Kabiry są OK, seksistowski Sylvan, i nudna Przystań. Wiem, że nie można mieć wszystkiego, no ale bez przesady...
Mateusz
Przystań akurat jest niezła. Nieźle prezentują się anioły. Nie ma oślepiających złotem zbroi. Chyba dobrze?
Grodmar
Chodzi mi oto, że w większości jest tam ciężkozbrojna piechota:
Trzon: wilk(coś w stylu ciężkozbrojnej piechoty), legionista(to już na czysto), i dalekosiężna ciężkozbrojna piechota.
Elita: Strażnik(czysto), kawaleria(co prawda nie piechota, ale ciężkozbrojny), no i kapłan, co prawda nie ciężki, ale zawsze był wytrzymały, so...
Czempioni: Knecht na czysto, i Seraf też okuty...
No więc sam widzisz
Hellburn
A mi się to podoba. W H2 też prawie wszystkie jednostki Rycerza były ciężkozbrojne :).
Grodmar
wiem, tamta też mi się podobała. tylko że tam był zupełnie nowy świat itd. w ashanie już jednak jakiś wzór jest, i jednak wolałbym żeby tfurcy* się go trzymali

*błąd popełniony z premedytacją
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.