Wygląd Lochu

, autor: Silveres

Po serii głosowań, jakimi ostatnimi czasy zarzuca nas Ubisoft, przyszła wreszcie kolej na wybór wyglądu Lochu. Podobnie, jak w przypadku Sylvanu - przedstawione nam zostały dwie możliwości, spośród których zwycięska zostanie wprowadzona do gry. Tym razem jednak, ekipa M&M:H7 zdecydowała, że dzielenie głosowania na dwa etapy mija się z celem - w końcu siedlisko Mrocznych Elfów znajduje się w podziemiach, toteż pora dnia nie gra większej roli.

Pierwsza z opcji - Wspomnienia Beztwarzowych - równa się umieszczeniu nacji Mrocznych Elfów w wiszących miastach, gdzieś w podziemiach Ashanu.

https://ubistatic-a.akamaihd.net/0004/prod/images/141208_Dungeon_Townscreen/Vote_Ruins_Mini.jpg

Zaś druga - Gwiazda Głębin - to frakcja, która swe siedliska założyła w rozległych jaskiniach, które oświetla jedynie blask kryształów.

https://ubistatic-a.akamaihd.net/0004/prod/images/141208_Dungeon_Townscreen/Vote_Cavern_Mini.jpg

Głosowanie trwa do niedzieli 14.12.2014 - wybierz mądrze, lecz śpiesz się, by przypadkiem Cię nie ominęło!

Mateusz
Zaczynam poważnie traktować przepowiednie o głosowaniu na kolor skarpetek Ivana ;)

Ciężko mi też uwierzyć, że na tym etapie tworzenia gry, Twórcy nadal nie mają stworzonych ekranów miast. Jeśli tak jest w istocie to obawiam się, że dostaniemy stworzone na szybko, nieciekawe i nijakie obrazy.

Mimo to, kibicuję jaśniejszej opcji. Lochy a'la Heroes V i VI są nudne. Bardzo nudne.
Grodmar
Hm... Trudne, bardzo trudne. Z jednej strony zgadzam się z Mateuszem, z drugiej, jasne Lochy? W ogóle mroczne elfy to zły pomysł, wolałbym Inferno. No ale jeśli już coś MUSI być, to jednak jasna wersja ;P
Teker
Opcja 2, zdecydowanie
Teker
Opcja 2, zdecydowanie
Haav Gyr
Szczerze 2 opcja nic nie pokazuje, brak proporcjonalności kryształów itp....Brak przede wszystkim jakiegoś budynku. 1 Opcja przynajmniej charakter budowli ma....ale znowu fioletowe światła itp....;/ Obie opcje mnie totalnie nie przekonują. Tęsknie za brązowo-szarym Dungeon z H3.
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.