Trzecie głosowanie w sprawie edycji kolekcjonerskiej

, autor: Silveres

W zeszłym tygodniu miało miejsce głosowanie w sprawie drugiego dodatku dla edycji kolekcjonerskich Heroes VII. Zakończyło się ono zwycięstwem kart tarota (76% do 24%). Dziś zespół Ubisoft zorganizował kolejne - tym razem przyjdzie nam wybierać między soundtrackiem z gry, a zestawem odbitek z kultowych scen Heroes VII.

Ponadto, warto przypomnieć, że w poprzednich głosowaniach wybrane zostały: figurka Ivana Stratega oraz karty do gry z motywami M&M:H7. Pamiętać należy również o tym, że to już ostatnie głosowanie nad zawartością edycji kolekcjonerskiej. Wybierz więc mądrze!

Głosowanie zakończy się w czwartek 11.12.2014!

https://static14.cdn.ubi.com/mmh7/prod/images/141205_Collector_Vote3/MM_Collector_Vote3.jpg

Oprócz tego, dostępne są dwie nowe tapety przedstawiające jednostki Akademii oraz Przystani.

https://static14.cdn.ubi.com/mmh7/prod/images/141203_Team_Note/H7_Academy_Mini.jpghttps://static14.cdn.ubi.com/mmh7/prod/images/141203_Team_Note/H7_Haven_Mini.jpg
Hayven
Oooo nie, tym razem koniecznie zagłosuję. Bez soundtracka ani rusz :) A te obrazki po co i na co komu? :P
Morglin
ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA (!) na osobnej płycie to fajna sprawa, nawet jeśli gra nie będzie zbytnio udana, to jestem pewien, że utwory Paula będą świetne.

W ogóle to marzy mi się jakieś zbiorcze wydanie ścieżek dźwiękowych z wszystkich części M&M i HoMM, każda na osobnej płycie i w ładnym pudełeczku... Pewnie kosztowałoby to dosyć wiele, ale i tak bym kupił. :)
Grodmar
Ehh, przesadzają, aczkolwiek soundtrack.
Drakeburns
Soundtrack
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.