Elitarne jednostki Akademii

, autor: Silveres

Witam Cię ponownie.
Nadszedł już czas, byś zapoznał się z elitarnymi jednostkami Akademii.

Tymi słowy Kaspar - po raz drugi - zabiera nas w podróż do frakcji czarodziejów. Tym razem zaprezentuje nam jednostki elitarne.

Djinn
Stworzenia te mogłyby być przedmiotem wielu akademickich dyskusji. Ciekawe jest choćby to, że nikt nie wie, jak jednoznacznie określić płeć Sar-Elam.

Większy Djinn
Aby móc istnieć na płaszczyźnie materialnej, Djinny często zmuszone są do wiązania się z różnymi obiektami - czasem nawet najbardziej zwyczajnymi. Toteż nikogo nie powinno specjalnie zdziwić, gdy nagle z jego lampy wyfrunie to magiczne stworzenie. Kiedy byłem jeszcze uczniem, żartowaliśmy sobie, że nasz Mistrz ukrywa dżina w swoim turbanie, co - o dziwo - okazało się prawdą!

https://static14.cdn.ubi.com/mmh7/prod/images/141121_Academy_T2/Academy_Djinn_Mini.jpg

Rakshasa
Po buncie, jaki wypowiedzieli orkowie, wiele Rakshasów zdecydowało się, by jednak pozostać wraz ze swymi mistrzami. Było to dość sporym zaskoczeniem. Obecnie mają one znacznie więcej przywilejów, jak i powszechny szacunek - w końcu okazały się niezwykle lojalne.

Rakshasa Raja
Trzeba przyznać, że te stworzenia są niezwykle pyszne. Kiedyś, gdy pracowałem jeszcze w hospicjum w Karthalu, część z nich założyła nawet kult poświęcony im samym. To dość typowe dla kotów...

https://static14.cdn.ubi.com/mmh7/prod/images/141121_Academy_T2/Academy_Rakshasa_Mini.jpg

Uczeń
Wszyscy studenci mają nadzieję, że ich jedynymi obowiązkami będą spacery po pustyni, przejażdżki latającym dywanem i wysadzanie różnych rzeczy, ot dla zabawy.

https://static14.cdn.ubi.com/mmh7/prod/images/141121_Academy_T2/Academy_Apprentice_Mini.jpg

Student
Jednym z największych zagrożeń na polu bitwy jest nadpobudliwy czarodziej. Najgorsze jest to, że stanowi on zagrożenie dla siebie i swych sojuszników, znacznie rzadziej dla oponentów.

https://static14.cdn.ubi.com/mmh7/prod/images/141121_Academy_T2/Academy_Disciple_Mini.jpg
Irydus
"część z nich założyła nawet kult poświęcony im samym. To dość typowe dla kotów..." Skąd ja to znam :P
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.