Głosuj na wygląd Sylvanu, część 2

, autor: Silveres

Witam Was, zasiadający w Radzie.

Pierwsza część głosowania na wygląd Sylvanu jest już za nami. Wybraliście drugą opcję, w związku z czym Sylvan zostanie ulokowany na prastarym drzewie, otoczonym przez wodę. Teraz przyszedł czas na drugi etap głosowania - wybierzcie mądrze, gdyż będzie ono dotyczyć klimatu i oświetlenia frakcji elfów.

https://static14.cdn.ubi.com/mmh7/prod/images/141110_Vote_Townscreen2/Townscreen_Vote_2.jpg

Podobnie i tym razem wyboru należy dokonać spośród dwóch opcji:
- Księżycowa Harmonia: niektórzy twierdzą, że nigdy nie doświadczyli piękniejszego widoku, nad lasy Irollanu oświetlane przez księżyc Ashy w akompaniamencie gwiazd. Jednak, gdy wilcze wycie rozlega się echem w puszczy, musimy zdać sobie sprawę, że właśnie wtedy las jest również najniebezpieczniejszy.
- Taniec Świtu: nie ma w życiu wspanialszego widoku, jak promienie słoneczne przebijające się powoli nad wierzchołkami drzew. Właśnie wtedy cały las wydaje się tętnić życiem, w całej puszczy można usłyszeć ptasie koncerty i elfie flety. Dzieci Sylanny dają się ponieść tańcu, by móc jeszcze bardziej zbliżyć się do natury.

Należy się śpieszyć, gdyż głosowanie kończy się już w czwartek 13.11!

Irydus
-_-
Thanathos
Ech moim zdaniem wygrała gorsza opcja. Co do zaś możliwości wyboru klimatu - bardziej do mnie przemawia Taniec Świtu.
Nigdy nie kojarzyłem elfów z homm jako istot nocy ( może komuś uniwersum się pomyliło? ).
Hellburn
No to się przygotujcie na nocne niebo.
Silveres
Nocne niebo. Głosowałbym.
Dagon
Mam wrażenie, że to trochę przechodzenie ze skrajności w skrajność. Przy tworzeniu H6 nikt się fanów nie pytał o nic i wyszło jak wyszło.
Teraz tylko czekam, aż padnie pytanie o kolor czapki czarodzieja, ale moje nadzieje na udaną grę też jakoś paradoksalnie nie rosną...
Haav Gyr
No i jest duży problem:P skoro większość z was tak głosowała;P Sanktuarium się nie podobało. Jak dadzą nocne niebo to będzie trochę oryginalniej, ale kojarzone będzie to z WoW. A jak dadzą świt.... no to mamy powtórkę z h5 - zero nowości.....nie ale Sanktuarium było złe;P.
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.