Głosuj na wygląd Sylvanu

, autor: Silveres

Głosowanie Sylvan vs. Forteca zakończyło się już ponad miesiąc temu. W kolejnym zespół Ubisoftu pozwala nam rozstrzygnąć, jak wyglądać będzie miasto zwycięskiej frakcji - czyli Sylvanu. Wybierz wygląd Sylvanu!

https://static14.cdn.ubi.com/mmh7/prod/images/141105_Vote_Townscreen1/MM_Townscreen_IMG.jpg

Zespół Ubisoft zastrzega jednocześnie, że - choć w znacznej mierze to gracze zdecydują, jak ukształtuje się Sylvan - decyzje podjęte na głosowaniu mogą nieco różnić się od ostatecznego wyglądu frakcji.

Opcja pierwsza: Leśne Sanktuarium
Ukryty w samym sercu Puszczy Irollanu Sylvan jest majestatycznym miastem poświęconym bogini Ziemi. Ta świątynia z każdej strony otaczana jest przez przyrodę, co wspaniale pokazuje harmonię, jaka utrzymuje się w tym miejscu.

Opcja druga: Drzewo na Wyspie
To prastare, tysiącletnie drzewo jest schronieniem niezliczonej ilości stworzeń, zaś elfie miasto powstało w samym jego centrum. W ten sposób stało się częścią jego ekosystemu.
(opcja ta jest zbliżona do wyglądu Sylvanu w Heroes V)

Głosowanie odbywa się na oficjalnym blogu Rady Cieni, a kończy się w niedzielę 09/11!

Zaprezentowano również kolejne zrzuty ekranu z obecnej wersji gry:

https://static14.cdn.ubi.com/mmh7/prod/images/141106_Community_Screenshot/Screenshot_1.jpg

https://static14.cdn.ubi.com/mmh7/prod/images/141106_Community_Screenshot/Screenshot_2.jpg

I wreszcie - pojawiła się informacja, że obecne wyniki głosowania na armię Lochu nie odzwierciedlają faktycznego stanu rzeczy. Jako przyczynę tej sytuacji wskazano multikonta, które zostały stworzone specjalnie dla tych celów. Oficjalne wyniki, po wcześniejszym przeliczeniu głosów mają pojawić się jutro.

Haav Gyr
Na pierwszy rzut oka bardziej podobało mi się Drzewo.....ale po chwili zastanowienia i przyjrzenia się Sanktuarium wygląda tak, jak powinno miasto elfów wyglądać, a nie kopia z Dicipless jak w H5.....Zdecydowanie wolę odmianę.
Dagon
Drzewo w wodzie czy drzewo w lesie? hmm... bez większej różnicy. Czego by nie zrobili przyglądania się będzie max tydzień.
Oby tylko interfejs zamkowy był intuicyjny i szybki w obsłudze.

Bardziej zajmuje mnie minimapa. Na tych screenach wydaje się, że ~1/5 mapy jest nieużytkowa(śnieżne tereny). No i to jeziorko... ładne, ale co z nim się robi? Dodatkowo dojazd do tego zamku również wydaje się mało 'interaktywny' - tak trochę dostrzegam przerost formy nad treścią...
Hellburn
Mam wrażenie, że te screeny to bardziej pokaz możliwości graficznych i zaserwowanie ładnych widoczków.

Odnośnie głosowania na wygląd ekranu miasta - nostalgia podpowiada: "GŁOSUJ NA DRZEWO!", ale twórcy zaznaczyli, że wynik tego głosowania da im ogólny pogląd na to jak pozostałe frakcje mają wyglądać.
Chyba więc chodzi o to, by wybrać "model" ekranów - wszystko skupione na/wokół jednego elementu lub wszystko "rozsiane" po ekranie.

Kolejny dylemat. :)
Grodmar
Hmm... Chyba zagłosuję na Leśne Sanktuarium... Ale tak jak powiedział Dagon-na grafikę się zwraca uwagę w pierwszym tygodniu grania potem tylko interfejs, mechanika i grywalność. I minimapa też mnie martwi-identyko jak w H5 i i ok. 1/3 (a nawet więcej) to tereny śnieżne...
Ale cóż-pożyjemy zobaczymy.
Thanathos
Ja także wolę wersję Leśne Sanktuarium.
Drzewo już widzieliśmy, a sanktuarium już bardziej mi pasuje pod kątem militarnym niż wielowieczne drzewo.
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.