Dwa głosowania i garść ulepszeń

, autor: Irydus

Dzisiejszego dnia na oficjalnej stronie Heroes VII pojawiło się sporo nowości. Prócz zapowiadanej już wcześniej ankiety, w której możemy wybrać frakcję Lochu lub Inferna, pojawiła się także ankieta dotycząca figurki Ivana Gryfa. Uzupełniono także dział Przystani. Więcej w rozwinięciu newsa.

W pierwszej z ankiet mamy do wyboru dwie frakcje. Loch zamieszkiwany przez mroczne elfy i Inferno - siedzibę demonów. Do komentowania wyników i udziału w jaskiniowej ankiecie zapraszamy na nasze forum.

W drugiej ankiecie możemy wybierać pomiędzy Ivanem strategiem, a Ivanem wojownikiem. Zwycięski "model" zostanie wykorzystany do stworzenia figurki kolekcjonerskiej.

Niestety z powodu problemów technicznych, ankiety nie działają. Dlatego warto się tymczasowo skupić raczej na uzupełnionym opisie jednostek Przystani. Można tam zobaczyć, prócz pełnego zestawu grafik, także animacje jednostek, umiejętności i polskie opisy.

Dagon
Genialny tytuł newsa! Ktoś chyba długo nad nim myślał! super! ;p

Ale do rzeczy:
Jednostki przystani - podstawowe wszystkie wyglądają super! no może Seraf średnio, ale Kawaler(omg!) Kusznik i Nadzorca genialni. Zresztą tak jak mówiłem wszystkie super!

Z ulepszonymi już trochę gorzej, zwłaszcza u Strzelca Wyborowego... Za to Srebrnogrzbiet genialby! A tak btw: czy tylko mnie Mistrz Miecza kojarzy się z Imperialnymi ze Skyrimu?

No i polskie tłumaczenie... Zdaję sobie sprawę, że było coś takiego jak 'bractwo kawalerów mieczowych', jednak kawaler brzmi raczej średnio... Sędzia też jakoś tak nie bardzo...
Hellburn
A mi się wszystkie jednostki bardzo podobają. :) No, może oprócz tych wilków - trochę nie pasują.
Anioły - jak ktoś już wspomniał - pretendują do najlepszych aniołów w kategorii design.

I już da się zauważyć, że kolorystyka ulepszonego kapłana jest różna w modelu 3D i na artworku :)
Dagon
Anioły? Może jakby miały trochę większe te koziki...
Hellburn
Większe?! Przecież teraz ich wielkość jest właściwie... doskonała. Nigdy mi się te ogromniaste miecze nie podobały. Śmieszna tendencja do koksowania stworów.
Dagon
ee tam.
Anioły to wszak jednostka 7poziomu o boskim rodowodzie. Spokojnie mogłyby mieć większe te siekiery. Nawet w H3 Archanioł taką miał. Jakaś iskra niech przez nich przemawia! To czym walczy miecznik by się nadało :)
Vandergahast
ej, tam dungeon wygrywa... Pełna mobilizacja!
Mateusz
No bez żartów, ludzie serio głosują na ten nudny i mierny loch? Kolejny powód by nie grać w HVII :D
Yuber
Trudny wybór pomiędzy żałośnie sztampowymi "Mrocznymi" elfami a powtarzającym się już zbiorowiskiem świecidełek, pomarańczowego ognia i rogów zwanego "demonami". Żadna z opcji nie zapowiada się interesująco.
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.