„Gryf nie kłania się nikomu”

, autor: Sylath

Chociaż wielu osobom wakacje kojarzą się z tzw. sezonem ogórkowym, kiedy to wszyscy wokół wyjeżdżają na urlop pozostawiając po sobie spowolnienie i posuchę w każdej możliwej sferze życia, dla nas wakacje oznaczają tylko jedno: Gamescom, czyli największe targi gier, które corocznie odbywają się w niemieckiej Kolonii.

Tegoroczne targi powinny szczególnie zainteresować fanów marki Might & Magic, ostatni tydzień przyniósł nam bowiem ciekawą zapowiedź ze strony Ubisoftu. Zachęcamy Was wszystkich do zajrzenia na oficjalną stronę marki Might & Magic, gdzie na tle pięknego witraża zobaczycie słowa „A Griffin never kneels to the wills of lesser men” opatrzone datą 843 RSS, oraz licznik zachęcający do dołączenia do Ubisoftu w Kolonii.

http://i.imgur.com/G4XJpkD.png

Co takiego wydarzyło się w 843 Roku Siódmego Smoka? Na pewno przekonamy się wkrótce, zaś wszystkich Was zapraszamy do komentowania!

MiB
Warto zerknąć w źródło strony (żeby oprócz sekwencji znaków interpunkcyjnych dojrzeć coś więcej konieczne może okazać się zmniejszenie rozdzielczości podglądu) :-)

Pozdrawiam

MiB
Sylath
Przepraszam za nieuwagę i dziękuję za poprawienie! :)
Avonu
„Gryf nie kłania się nikomu”

Przynajmniej cytat byś przetłumaczył porządnie, Sylath.
Nie "nikomu", tylko "nie kłania" się plebsowi i osobom niższego stanu.
Sylath
Czekałem aż ktoś mi to wytknie i spodziewałem się, że właśnie Ty będziesz miał tę przyjemność. :) Choć obaj wiemy, że każde tłumaczenie to temat rzeka, w tym wypadku podjąłem prostą decyzję - ma brzmieć "dumnie". A czy to "lesser" będzie się odnosić do stanu, siły czy czegokolwiek innego, to uznałem że w tej chwili nie ma potrzeby tego roztrząsać.
Drakeburns
Heroes VII ?
Hayven
Brawo, Admirale Obvious :D
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.