2016-04

Zmiany w umiejętnościach

, autor: Tabris
http://heroes.net.pl/uploaded/news/28042016/Skill_lvlup.jpg

Oprócz prac nad dodatkiem do Heroes VII trwają prace poprawiające grę. Ubisoft na swej stronie opublikował materiał przybliżający zmiany dokonane przez patch 1.8, a także zapowiadający kolejne.

Bohaterowie mają móc mieć do wyboru więcej spośród umiejętności, a także w każdej z nich będą mogli osiągnąć poziom arcymistrza (ale i tak nie więcej niż w 3 globalnie). Zawsze będzie też miał do wyboru rozwinięcie jednej już posiadanej, lub wybór zupełnie nowej, a także jeszcze kilka usprawnień.

Próba Ognia - zapowiedź dodatku do HVII

, autor: Włodarz Hellburn

Na oficjalnym blogu Heroes VII pojawiła się zapowiedź pierwszego rozszerzenia do gry. Dodatek ma nosić nazwę "Trial by Fire".

http://heroes.net.pl/uploaded/news/14042016/160426_Addon_In.jpg

Jak można było przewidzieć (wywiady z twórcami, wzmianki o magii runicznej w edytorze), główną nowością ma być powrót znanej nam z Heroes V Fortecy - frakcji krasnoludów.
Oprócz tego, wśród nowości znajdziemy również 2 kampanie, 6 nowych map oraz 2 scenariusze napisane przez Terry'ego Raya.

Dodatek ten ma być samodzielny (nie potrzeba zwykłej wersji H7 by móc zagrać), a jego premiera ma odbyć się 2 czerwca tego roku. Zmiany w mechanice będą miały charakter globalny i będą dostępne w formie łatki.

W rozwinięciu dodatkowe screeny nadchodzącego rozszerzenia.

Patch 1.8 i Dog

, autor: Tabris

Ukazał się nowy, ósmy już patch do Heroes VII. Co poprawia ta łatka?
* Błąd związany z naciskaniem escape.
* Znajdowanie drogi działa poprawnie.
* Wiele błędów związanych z grą wieloosobową, jak choćby z atakowaniem pustych miast przez SI, czy zwiększaniem liczby stworzeń przy rozdzielaniu oddziału, opcja Pojedynków działa stabilniej.
* Edytor map został gruntownie poprawiony, głównie przez zmiany w określaniu właściwości miast, bohaterów i obiektów przygód.

Pełna lista poprawek znajduje się na stronie gry.

http://heroes.net.pl/uploaded/news/14042016/dogwoggleh7.jpg


Dodatkowo została zaimplementowana druga kampania z Lost Tales of Axeoth. Zwie się "Every Dog Has His Day", jej głównym bohaterem jest Doggwogle.