2015-07

Nieumarli - ostatecznie!

, autor: Silveres

Kilka miesięcy temu społeczność zgromadzona wokół M&M:H7 zdecydowała, że zaproponowane przez Ubisoft modele wampira i lisza są... do bani. Później mieliśmy okazję wybrać jeden z trzech (a dwa z sześciu, wyższa matematyka!) przedstawionych nam konceptów tychże jednostek po wprowadzeniu znaczących poprawek. Dziś zaprezentowane nam zostały ostateczne wersje modeli tychże jednostek. Zachęcamy do zapoznania się.

Poznajcie bohaterów Sylvanu

, autor: Silveres

W dzisiejszym newsie będziecie mogli zapoznać się z portretami kilku wybranych bohaterów Sylvanu. Ale to nie wszystko! Jeśli przeczytacie go już teraz, to zupełnie za darmo dostaniecie ich biogramy. Jakby tego było mało, jedynie dziś w tej niepowtarzalnej ofercie dołożymy kilka dodatkowych informacji o każdym z tych czempionów. Przykładowo, zdradzimy Wam ich imiona! Nie zwlekaj, czytaj już teraz na heroes.net.pl!

Sylvan - bohaterowie magii

, autor: Silveres

Elfy są strażnikami wszelkiego życia na Ashanie. By je ochronić zrobią wszystko, choć ich największym sprzymierzeńcem jest magia ziemi. Mieszkańców Sylvanu łączy z naturą nierozerwalna więź, dzięki czemu świetnie sobie radzą z opanowaniem jej magii, czy zaprzyjaźnianiem się z duchami natury.

Znamy już bohaterów mocy, przyszedł więc czas na odkrycie czempionów magii.

https://ubistatic-a.akamaihd.net/0004/prod/images/150708_Sylvan_Magic/MMH7_Sylvan_Magic_Female.jpg

Prezentacja umiejętności: Zemsta Natury

, autor: Silveres

Skoro znamy już całkiem dobrze frakcję elfów, warto spojrzeć na umiejętność rasową tej frakcji. Jest to Zemsta Natury. Oprócz tego wytrwali, którzy doczytają do końca, będą mogli zobaczyć wierzchowca Sylvanu.

"Żaden elf nigdy nie wybaczy nikomu, kto niszczy naturę. Mieszkańcy Sylvanu nie cofną się przed niczym, by pomścić skrzywdzoną faunę i florę. Można nawet powiedzieć, że elfy wpadają w pewien rodzaj szału, czy żądzy mordu..."

https://ubistatic-a.akamaihd.net/0004/prod/images/150703_Skill_Sylvan/Skills_Sylvan.png

Poznajcie Sylvan, podsumowanie bety oraz kolejne głosowanie!

, autor: Silveres

W dzisiejszym zbiorowym newsie znajduje się naprawdę sporo niezwykle istotnych informacji. Niech więc będzie to obowiązkowa lektura dla każdego miłośnika oczekującego na wydanie M&M:H7.

Poznamy m.in.: ukrytą twarz Silveresa wiele istotnych informacji nt Sylvanu, czy podsumowanie z zamknięcia bety. Oprócz tego Ubisoft dał nam kolejną możliwość wyboru, jakie dwie frakcje chcemy zobaczyć w czasie kolejnych beta testów.

To wszystko i wiele więcej w rozwinięciu newsa!

https://ubistatic-a.akamaihd.net/0004/prod/images/150701_CB2_Announcement/Art_6_Mini.jpg