2015-05

Magia pierwotna oraz magia ognia - prezentacja umiejętności

, autor: Włodarz Hellburn

Zespół MM: Heroes VII zaprezentował nam kolejne rodzaje magii, z którymi będziemy mieli do czynienia. Tym razem przyszedł czas na magię ognia oraz magię pierwotną.

Podobnie jak w pozostałych przypadkach, przedstawiono kilka zaklęć z poszczególnych poziomów wtajemniczenia oraz komplet zdolności, które znajdą się w skillwheelu.

Dodatkowo poinformowano, że beta-testy zostały przesunięte na następny tydzień. Wtedy też podana zostanie konkretna data rozpoczęcia dwutygodniowego eksperymentowania. Twórcy również podziękowali fanom za wsparcie oraz podali szczegóły dotyczące wspomnianych wcześniej błędów nękających obecny build gry. Cóż - pozostaje im tylko życzyć powodzenia.

Umiejętności, artefakty, opóźniona Beta

, autor: Włodarz Hellburn

Na przestrzeni ostatnich dni zaserwowano nam sporą dawkę informacji o Heroes VII. Przede wszystkim ujawniono kolejne talenty znajdujące się w skillwheelu (Magie mroku i ziemi oraz Odkrywanie, Dowodzenie i Sztuka wojenna), a także przedstawiono kilka artefaktów. Mniej ważną - ale jednak informacją, która się pojawiła, było kilka zrzutów ekranu pokazujących opcje gry.

Jednakże zdecydowanie najgorętszym newsem ostatnich dni był stream prezentujący wersję Beta, będący jednocześnie preludium do rozpoczęcia zamkniętych beta-testów. Kto wspomnianego streama nie widział - ma szansę nadrobić zaległości i obejrzeć go w archiwum ubisoftowego Twitcha.

Niestety - Beta nie wystartowała. Twórcy gry nie poradzili sobie na czas z błędem niszczącym zapisy gier, podczas gry wieloosobowej występowały kłopoty związane z synchronizacją, a jakby tego było mało - po godzinie rozgrywki następował wyciek pamięci, który znacząco spowalniał działanie aplikacji.

Nie podano kolejnego terminu startu, jednakże zapewniono, że nastąpi to "najszybciej jak to możliwe".

Poznajcie ekran miasta

, autor: Silveres

...albowiem Ubisoft opublikował nam szczegóły jego dotyczące. Dotychczas mogliśmy się jedynie domyślać, co kryją pod sobą tajemnicze przyciski, wihajstry i przekładnie, jednak dziś - właśnie dziś! - poznamy Prawdę.

Warto wcześniej zastrzec, że choć menu jest już całkiem funkcjonalne, to jego wygląd może się zmienić. Ale nie musi.

https://ubistatic-a.akamaihd.net/0004/prod/images/150507_Town_UI/Town_Screen.jpg