2015-02

Heroes 7 wkracza w wersję Alfa!

, autor: Silveres

Trzeba przyznać, że wersja Alfa jest swoistym kamieniem milowym na drodze do wydania gry. Co oznacza ten termin? Otóż tyle, że Heroes 7 jest już grywalne. Rzecz jasna wciąż pełne błędów, niedopracowanych elementów i innych aspektów uniemożliwiających wydanie, jednak w miarę spójne.

https://ubistatic-a.akamaihd.net/0004/prod/images/150224_Game_Progress/WIP.jpg

Bitwy Heroes 7

, autor: Silveres

Dzisiejszy news pozwoli nam zapoznać się bliżej z polem bitwy, taktyką prowadzenia walk w Heroes 7 oraz ich mechaniką. Dowiemy się także szczegółów na temat takich funkcji, jak flankowanie, krycie i odwet. Podsumowując, walka, walka i jeszcze raz walka.

https://ubistatic-a.akamaihd.net/0004/prod/images/150217_Battles/Battle_Shoot.jpg

Akademia - Bohaterowie Magii

, autor: Silveres

Dla większości frakcji Ashanu magia, to dar od bogów, którym obdarzają oni swe wierne sługi. Większość stworzeń odpłaca swym bogom poprzez modlitwy i składanie darów. Większość - jednak nie magowie Akademii. Swój wolny czas, zamiast w świątyniach, spędzają oni na badaniach naukowych i zgłębianiu tajemnic świata. Dla nich magia, to po prostu wyższa forma tajemnej wiedzy, którą da się osiągnąć dzięki nauce i dyscyplinie. Są oni mistrzami każdej z jej dziedzin, a ich pęd wiedzy sprawił, że - jako jedni z nielicznych - potrafią nawet łączyć ze sobą różne szkoły.

https://ubistatic-a.akamaihd.net/0004/prod/images/150213_Academy_Magic/Academy_Magic_Female_Mini.jpg

Garść screenów

, autor: Silveres

Ten dzień przejdzie do historii jako dzień, który przeszedł do historii. A oprócz tego dostaliśmy całkiem solidną garść screenów z Heroes 7. Jest mapa przygody, mapa walki i screen, który pokazuje wewnętrzną aparycję Przystani. Czyli na bogato.

PS: tutaj miało się znaleźć zdjęcie foki, ale mi nie pozwolili. Musicie więc zadowolić się screenem z Heroes:

https://ubistatic-a.akamaihd.net/0004/prod/images/150202_Feb_Screenshots/H7_Landscape_Mini.jpg