2015-01

Q&A część trzecia

, autor: Silveres

Dziś opublikowana została kolejna, tym razem trzecia, część Q&A z M&M Team, w której odpowiadają na nasze pytania. Tym razem poruszone zostaną takie tematy, jak obecność Graala, maksymalna liczba graczy, czy choćby ilość rodzajów jednostek w danym siedlisku stworzeń.
Oprócz tego Ubisoft przedstawił nam design pierwszej neutralnej jednostki Might & Magic: Heroes 7, czyli Morskiego Elfa.

https://ubistatic-a.akamaihd.net/0004/prod/images/150126_QA_3/QA3.jpg

Line-up Nekropolii, część druga

, autor: Silveres

Tym razem przedstawione nam zostały grafiki jednostek elitarnych oraz czempionów. Ubisoft uzupełnił także poprzedniego newsa, dzięki czemu możemy zobaczyć również jednostki nieulepszone, które odnajdziemy w podstawie Nekropolii. Nie da się ukryć, że podobieństwo niektórych modeli do tych pochodzących z H6 wręcz rzuca się w oczy, jakby wymachiwało czerwoną chorągiewką. Ujeżdżając dwugłowego słonia...

https://ubistatic-a.akamaihd.net/0004/prod/images/150123_Necro2/Necro_Grimrider.jpg

Ekran miasta, magia Ashanu oraz Pre-Order Heroes 7

, autor: Silveres

Po świętach Rada Cieni znowu ożyła, a Heroes 7 Team dosłownie zasypał nas nowościami. W rozwinięciu przeczytać można o ekranie miasta i budynkach Przystani, czy magii Ashanu. Znaleźć tam można także informacje o Pre-orderze Edycji Kolekcjonerskiej M&M:H7 i krótką notkę, o etapie, na jakim jest obecnie Q&A, do którego pytania mogliśmy zadawać już jakiś czas temu.