2014-09

Q&A z Age of Heroes

, autor: Crazy

Kilka dni temu Gary Paulini (producent) oraz Xavier Penin (główny designer) odpowiedzieli na jedenaście pytań zadanych przez serwis Age of Heroes. Dzisiaj, z pewnym opóźnieniem, publikujemy przetłumaczoną wersję tamtego postu.

Z odpowiedzi można się dowiedzieć na przykład czym będą jednostki wojenne, jak będzie wyglądało awansowanie bohatera i jakie są plany twórców co do edytora map.

Armia Światła - część druga

, autor: Yuber

- Czołem znów, przyjaciele. Kontynuujmy nasz przegląd armii Świętego Imperium. Dziś pokażę Wam elitę cesarskich sił. Spójrzcie więc w kryształ snów i niech ich obrazy wypełnią Wasze umysły...

Na stronie Ubisoftu ukazały się kolejne koncepcje i grafiki jednostek Przystani. Poniżej znajdziecie je wraz z opisami po polsku.

Opowieści o Wojnie Dziesięcioletniej część trzecia

, autor: Yuber

Dziś na oficjalnej stronie H7 pojawiła się trzecia część opowieści o Wojnie Dziesięcioletniej. Można przeczytać ją tam w oryginalnej wersji językowej; po rozwinięciu tego newsa zaś znajdziecie tłumaczenie.

Trzy dni później zabiły dzwony w Flammschrein, lecz ich pieśń była ponura i smętna. Oznajmiały śmierć. Sandalphon skonał; mroczne ostrze przebiło jego serce... a o Murazel zaginął słuch.

Zasoby Ashanu

, autor: Silveres

Za pośrednictwem Rady Cieni Ubisoft przekazał nam dzisiaj informacje na temat surowców, które znajdziemy w najnowszej odsłonie serii Might & Magic. Wiemy już, że przynajmniej niektóre różnią się od tych, jakie znaliśmy z poprzednich części...

https://static14.cdn.ubi.com/mmh7/prod/images/140924_Resources/H7_mini_trade.png

Armia Światła - część pierwsza

, autor: Silveres

- Witajcie ponownie, przyjaciele! Czcigodny Szef Wywiadu poprosił mnie dziś, bym przekazał Wam nieco informacji na temat armii Świętego Imperium. Jest kilka rzeczy, które musicie wiedzieć o żołnierzach i bestiach ich wspomagających - to oni stanowią serce imperialnych sił zbrojnych. Nie chcę jednak zanudzać Was długimi wywodami na ten temat, pozwólcie więc, że użyję telepatii, by znacznie lepiej wszystko zobrazować. Podejrzewam, że w ten sposób zrozumiecie znacznie więcej, aniżeli słuchając bajdurzeń starego człowieka... - tymi słowy Kaspar przywitał nas na blogu Ubisoftu, gdzie zaprezentowana została koncepcja na wygląd armii Przystani.
Tych, którzy wciąż jeszcze się z nią nie zapoznali, lub mają problemy z rozumieniem języka angielskiego, zapraszamy do rozwinięcia newsa!

Stworzenia Irollanu

, autor: Hayven

Wahacie się, na którą z wersji Sylwanu zagłosować? Czy jest to spowodowane brakiem informacji na temat jednostek z poszczególnych line-upów? Nie musicie się martwić! W ciągu ostatniego tygodnia na stronie Heroes VII opublikowane zostały dwa artykuły, a w każdym z nich kilka jednostek z armii Sylwanu, wraz z opisami.

Jeśli nie interesują Was opisy w języku angielskim, a strona nie chce się załadować, zapraszamy do rozwinięcia :)

https://static14.cdn.ubi.com/mmh7/prod/images/140915_Sylvan_goodies/mini_Sylvan_Wallpaper.jpg

Sylvan vs. Forteca - znamy zwycięzcę!

, autor: Silveres

Przez niemalże miesiąc mogliśmy być świadkami pojedynku między dwiema, starożytnym rasami Ashanu. Niestety w najnowszej odsłonie serii Heroes miejsce było tylko dla jednej z nich. Elfy stanęły w szranki przeciwko krasnoludom i - choć obie rasy znalazły swych sympatyków i zagorzałych obrońców - znamy już zwycięzcę. Szczegółowe informacje znaleźć można w rozwinięciu nowiny.

Opowieści o Wojnie Dziesięcioletniej część druga

, autor: Hayven

Dziś na oficjalnej stronie H7 opublikowana została druga część opowieści o Wojnie Dziesięcioletniej. Jeśli wolicie - możecie przeczytać ją w oryginale, niemniej zapraszam do rozwinięcia, gdzie możecie poznać tę historię w naszej ojczystej mowie :)

Wraz ze śmiercią Jezebeth Czwarte Zaćmienie dobiegło końca... Ale był to dopiero początek problemów w Imperium...

Serwis o Heroes VII

, autor: Crazy

Gnom siedział za swoim biurkiem, wielokrotnie większym niżby nawet największy z jego rasy potrzebował, i patrzył złym wzrokiem na swoich doradców, których zatrudnienie wymusił Hellburn. "Masz problem z pracą z ludźmi, jesteś nieprzyjemny w obyciu, na pewno przydadzą Ci się doradcy od pijaru". Co to ostatnie słowo oznaczało, Gnom nie wiedział. Zastanawiał się w tej chwili, czy Włodarz będzie bardzo zły, gdy w końcu nie wytrzyma i rzuci swoich konsultantów smokom na pożarcie.

- Wiem, że jeszcze ponad rok do premiery, że jest czas, można poczekać, ale nic mnie to nie obchodzi. Ja chcę, chcę, chcę, i już, mieć ten dział. Zaraz.

Kasztelan westchnął ciężko, patrząc za wybiegającymi z pokoju doradcami, i rzucił pod nosem "pewnie trzeba będzie zrobić samemu... gdzie ja znajdę porządnych ludzi w tych czasach? Ach! Już wiem!".